Radziszowianka Radziszów 3 - 3 KS Chełmek
KS Wieczysta Kraków - 5 - 1 Radziszowianka Radziszów
Radziszowianka Radziszów 4 - 2 LKS Spójnia Osiek
Radziszowianka Radziszów 2 - 0 Jutrzenka Giebułtów
30.03.2024 - 11:00 Report

Prośbą o wsparcie naszego Klubu poprzez przekazanie 1,5 % swojego podatku od osób fizycznych na cele statutowe naszej organizacji.

Szanowni Państwo!!Zwracamy się do Was z uprzejmą prośbą o wsparcie naszego Klubu poprzez przekazanie 1,5 % swojego podatku od osób fizycznych na cele statutowe naszej organizacji.Klub Radziszowianka od 50 lat aktywnie działa na rzecz lokalnej społeczności, promując zdrowy tryb życia, rozwijając umiejętności sportowe młodych ludzi oraz integrując mieszkańców naszego regionu. Nasza praca opiera się na

UWAGA: Informujemy że uległy zmianie godziny rozegrania 2 meczy domowych pierwszej drużyny seniorów na początku maja! 22 KOLEJKA VS KS Olkusz DATA: 1 maja 2024 GODZINA: 11:00 STADION: Radziszów 23 KOLEJKA VS Lks Węgrzcanka DATA: 4 maja 2024 GODZINA: 11:00 STADION: Radziszów ZAPRASZAMY MA MECZE!!!

AKADEMIA – JUNIOR B1

Drugi mecz naszych juniorów z KS Victoria Kraków zapowiadał się również ciekawie jak pierwszy i zapowiedzi się w stu procentach sprawdziły. Mecz od początku był emocjonujący, a akcje prowadzone przez obydwa zespoły – bardzo ciekawe. Pierwsza połowa to nieznaczna przewaga gospodarzy, którzy po rzucie karnym i pięknym strzale z dystansu wyszli na 2 bramowe prowadzenie.

16 WIŚLANKA GRABIE 30 12 3 3 23 15:73
Karpaty Siepraw i Wiślanka Grabie wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. REGULAMIN, § 15, ust. b: w przypadku rozegrania 50% lub więcej spotkań, zalicza się do punktacji wyniki uzyskane na boisku, natomiast w pozostałych nierozegranych meczach przyznaje się walkowery dla przeciwników, a drużyny wycofane zostaną sklasyfikowane na ostatnich miejscach w tabeli końcowej.